Aktualności

przez

Nie wiem jak Wy, ale my z utęsknieniem czekamy na śnieg! Marzy nam się już wyprawa na sanki, wspólne budowanie bałwana...!
Zimy niestety jak na razie nie widać! Temperatura na plusie i aż się nie chce wierzyć, że już niedługo święta!

W przeciwieństwie do większości lubię poniedziałki, bo mam wolne, nigdzie nie muszę się śpieszyć i tym samym możemy sobie z Jaśkiem najpierw pozwolić na leniwe szykowanie do przedszkola, a póżniej na powolny spacer do niego! Dziś zabrałam ze sobą aparat, ale mojemu wulkanowi energii nie jest tak łatwo pstryknąć fotkę, więc w ostateczności udało mi się wykonać tylko kilka zdjęć!
Zaczął się 16 tydzień mojej ciąży, brzuszek średnio widoczny, ale ubrałam dziś już spodnie ciążowe żeby wczuć się w sytuację;) Zaczęłam przeglądać też strony internetowe w celu zakupienia kilku gadżetów dla dzidiusia, co oznacza, że wróciłam do całkowitej formy;)
W następnym tygodniu mam wizytę u lekarza, na którą zabieram Jaśka i jestem tym mega podekscytowana, bo chcę zobaczyć jego wyraz twarzy podczas oglądania dzidiusia:)  No i mam nadzieję, że będziemy już na 100% wiedzieci co tam w brzuszku siedzi!


Macie już ubrane choinki? Bo mnie kusi żeby już dziś zakupić i przystroic!:)

Pozdrawiam

Ol(g)a