o bluzie, która zachwyciła pół wybrzeża

przez


Są takie ciuchy, które po prostu zachwycają, zwracają uwagę przechdniów... do tego stopnia, że w końcu któraś z Mamusiek się odważa, podchodzi i z niemiałością dopytuje o nazwę firmy.

Lubię takie chwile. bo z chęcią poznaję nowych ludzi i chętnie też promuję dobre polskie marki. (bo to zazwyczaj właśnie ciuchy polskich producentów przykuwają uwagę )

Tym razem głowy Mamusiek latały za nami...Jedna komentowała pod nosem, że świetna bluza, druga patrzyła z uśmiechem wskazując Janka swojemu mężowi, inne po prostu podchodziły i pytały o markę!

A ja z chęci odpowiadałam na wszystkie pytania i o sklepie Gemini, w którym to można tę przeuroczą bluzę i wiele innych ciekwych klamotków w bardzo rozsądnej cenie nabyć!

Bluza, która zachwyciła i mnie, Jaśka i pół wybrzeża jest idealna! Poważnie!
Jest porządnie wykonana, lekka i do tego mega funkcjonalna. Kołnierz układa się doskonale i na szyi i na głowie tworząc w ten sposób ochronę przed wiatrem czy przed lekkim deszczem!
Duża kieszeń pomieści wszystkie skarby!

Zresztą co ja tu będę Wam teoretyzować- zobaczcie sami :)
P.S. A jutro śledźcie naszą stronę na Facebooku, bo razem ze sklepem Gemini szykujemy dla Was konkurs, w którym do wygrania będzie bon na zakupy w  ich sklepie :)

Szczegóły już jutro!!!

A dzisiaj życzę Wam miłego dnia!

Ol(g)a